Al iets te laat om hier nog actueel te zijn, maar dat geeft niets.
Sinds maandag ben ik officieel gechargeerd als penningmeester van Inter-Actief. Dat betekent voortaan dat ik regelmatig om 10 uur in de Inter-Actief kamer aanwezig moet zijn, dus op tijd naar bed. Ik denk dat ik mezelf misschien zelfs eens een ritme moet aanmeten...
Gelukkig beginnen we rustig, omdat het tentamenweek is. De kamer gaat pas om 1200 open, dus ik kan nog wat later opblijven.
Woensdagochtend hadden we wel meteen onze eerste Bestuursvergadering (BV) om 9 uur 's ochtends. Ik ben mijn bestuursjaar goed begonnen door deze eerste echte BV meteen te missen.
Ik zat op dat moment samen met Brenda in de trein onderweg naar haar stage in Amsterdam. In A'dam aangekomen ben ik lekker in de trein blijven zitten op weg naar Enschede.
De avond ervoor ben ik met de laatste trein naar Ermelo gegaan, om Brenda te zien en te spreken. We waren even toe aan een goed IRL gesprek wat voor mij belangrijker is dan de BV de volgende ochtend. We hebben goed en veel gepraat, ook in de trein naar A'dam.
Terug in Enschede had ik teravond hadden we de wisselborrel, ook wel "constitutieborrel" genoemd. Dat betekent in het kort dat je een goede 4 uur met het hele nieuwe bestuur in je pak (ja, ik heb een pak!) op een rijtje staat. Een voor een komen alle andere besturen van verenigingen uit Enschede en een aantal besturen van Informatica studieverenigingen in Nederland langs om een praatje te maken.
Meestal houdt de voorzitter een verhaaltje en overhandigd deze een (ludiek, nutteloos, raar) cadeautje waarna iedereen mekaar de hand schud en men ons feliciteerd met onze "Constitutie", voor de wat ballerige verenigingen, of gewoon onze wissel, voor het "gewone volk" (de gave verenigingen ;-)
Maargoed, na een goede vier uur ben je toch blij als het laatste bestuur geweest is en je lekker op de bank kunt neer ploffen. Na nog een uurtje borrelen werd de avond steeds gezelliger toen de meeste dronken apen naar huis gingen (De borrel was dus gratis...). 's Avonds in een restaurant spaghetti gegeten, leek me wel eens origineel. Naja, dat viel tegen en later zag ik op de (onduidelijke) menukaart dat de spare ribs veel goedkoper waren dan ik dacht. Grmbll, had ik dat geweten :-S
Na het eten nog een paar uur met iemand van Abacus en IAPC in de Inter-Actief kamer nog een kopje thee gedronken, erg gezellig. En dus weer eens te weinig slaap, daar gaat mijn plan voor een ritme.
Nou zit ik dit te typen, dus ook niet echt goed voor mijn op-tijd-naar-bed-plan...
Naja, morgen beetje op tijd op, 3 afspraken en dan 's avonds lekker samen met Brenda theatersporten :-D
Zaterdag lekker samen winkelen en dan zondag nog iets doen ofzo. Iig een Brenda-weekendje dus.
*knuff*
Posted by matthijs at October 29, 2004 01:28 AMZondag kunnen we die engelenvleugels afmaken, want die moeten het DL weekend gebruikt worden op Malayvanti. Dus Sanne wil ze donderdag op komen halen in Hilversum. En misschien Treasure Planet kijken? :)
Ik heb zin in het weekend, vanavond al.
En nogmaals bedankt voor het missen van die belangrijke vergadering, speciaal voor mij....means a lot to me.
*kusje* ~Brenda~
Posted by: Brenda at October 29, 2004 07:53 AM